سرمایه گذاری های غیر بورسی و مدیریتی

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران برای دستیابی به پرتفوی هدف با سرمایه گذاری در صنایع و کسب و کارهای پربازده و متنوع و هدایت سرمایه های جذب شده به پروژه های خارج بورسی مولد در راستای قدم برداشتن به سمت رسالت بزرگ شرکت توسعه صنعتی و اقتصادی کشور و افزایش کارایی و بهره وری صنعت به فعالیت بپردازد.

  • سرمایه گذاری در بخش مسکن
  • شركت سرمايه گذاري اعتبار ايران
  • بانك خاورميانه
  • تجارت الکترونیک
  • ورود به حوزه شرکت های دانش بنیان

سرمایه گذاری در بخش مسکن:

با توجه به ساختار جمعیتی جوان کشور و روند رو به رشد تقاضای مسکن انتظار می رود که پروژه های ساخت مسکن سود آوری مناسبی داشته باشند. از طرفی با توجه به تابع تقاضای مسکن و بافت جمعیتی، ساخت واحدهای با متراژ پایین و متوسط با تعداد و تنوع زیاد که در مناطقی دور از مرکز شهر قراردارند، پتانسیل بالایی برای سرریز تقاضا از مناطق لوکس به آن مناطق وجود دارد که با توجه به قدرت خرید جامعه پیش بینی می شود به سرعت پس از تکمیل بفروش برسد.
پروژه مجتمع 288 واحدی کوهسار
در همین راستا شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران پروژه کوهسار را که با معماری نوین و مصالح مرغوب در منطقه کن تهران تعریف نموده است.این پروژه با همکاری یکی از معتبرترین پیمانکاران و با برنامه ریزی دقیق در حال تکمیل می باشد.
 این شرکت به منظور ارایه خدمتی منحصر بفرد و در راستای اطمینان پیش خریدان با همکاری بانک خاورمیانه برای اولین بار در کشور اقدام به ارایه تضمین ساخت و تحویل واحدهای پروژه کوهسار طبق جدول زمانبندی نموده است که تا کنون نیز کاملا مطابق با این زمانبندی پیشرفت داشته است.

www.maanprops.com