شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران

شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران :

شرکت دوچرخه و موتور سیکلت سازی ایران در تاریخ 1349/4/14 تحت شماره 14046 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی ایران به ثبت رسیده و در سال 1351 شروع به بهره برداری نموده است در تاریخ 1384/05/15 نام شرکت از دوچرخه و موتور سیکلت سازی ایران به شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران تغییر یافت. در اسفندماه سال 1388 طی مصوبه هیئت پذیرش بورس نام و نماد جدید (خعتبار) شرکت در تابلو معاملاتی بورس آماده انجام معامله گردید.

ترکیب سهامداران شرکت

ماموریت شرکت، ارتقا ارزش سرمایه سهامداران شرکت می باشد و می توان چشم انداز شرکت را کسب بالاترین بازده ممکن در بین شرکت های سرمایه گذاری با برخورداری از بالاترین سطح توانمندی های مدیریتی، فناوری و سرمایه انسانی با رعایت اصول ریسک و بازده بیان نمود.

www.etebariran.com

بانک خاور میانه :

بانک خاورمیانه با سرمایه چهار هزار میلیارد ریال در تاریخ 1391/07/30 تحت شماره 430795 و با نام "شرکت بانک خاورمیانه" در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسید. خریداری بانک تازه تاسیس خاورمیانه ازسیاستهای مدیریتی شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران بوده است که با نگاه ویژه به این شرکت خوش آتیه و دارای چشم انداز رشد بالا در صنعت بانکداری صورت پذیرفته است.
استراتژی ها
- بانکداری عمده فروشی (Wholesale Banking) ایجاد ارتباط و کار با مشتریان بزرگ.
- بانکداری شرکتی (Corporate Banking) ارایه خدمات بانکی و اعتباری به اشخاص حقوقی و طراحی محصولات اعتباری و خدمات بانکی مبتنی بر نیازمندی های شرکتهای تجارتی، صنعتی و خدماتی

- مدیریت دارایی ها (Asset Management) مدیریت دارایی های مختلف مشتریان که معمولا برای مشتریان عمده صورت می گیرد. در واقع بانک بجای جذب منابع مشتریان و مدیریت آن در پرتفوی دارایی های خود، خدمات مشاوره ای و مدیریتی در خصوص نحوه مدیریت انواع دارایی ها به مشتریان ارایه می کند.

- بانکداری مجازی (Virtual Banking) استفاده از فناوری های اطلاعات و ارتباطات برای ایجاد ارتباط عملیاتی با مشتریان

www.middleeastbank.ir