برگزاری مسابقه ویلچر‌رانی توانیران با حمایت گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران

برگزاری مسابقه ویلچر‌رانی توانیران با حمایت گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران

رویداد «توانیران» با شعار «با چرخش چرخ ویلچر من، جهان به گردش درمی‌آید» و با حمایت گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی (وتوصا) ایران در تاریخ ۲۸ آذر در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

این رویداد به‌گونه‌ای طراحی شده بود که شرکت‌کنندگان برای لحظاتی خود را در شرایط یک فرد معلول قرار دهند و با حضور افراد عادی همگام با معلولان، فرهنگ “سالم سالاری” به چالش کشیده شود.

روزبه پیروز مدیر‌عامل گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران که از کارآفرینان دارای معلولیت جسمی و حرکتی می‌باشد یکی از سخنرانان این برنامه بود که دقایقی به بیان خاطرات دوران کودکی خود و تلاش برای رفع تبعیض‌ها پرداخت که چگونه بر معلولیت خود غلبه نموده و الان یکی از مدیران موفق کشور در حوزه مالی و سرمایه‌گذاری است.

در این رویداد، ۷ تیم مشتکل از ۵ شرکت کننده در هر تیم، به نام‌های خبریتو (از خبرنگاران بنام)، پهلوانیتو (از مدیران استارتاپ‌ها)، اکسیژنیتو (باشگاه ورزشی اکسیژن)، توانیتو (از اعضای استارتاپ توانیتو)، اسنپیتو (از مدیران جوان اسنپ)، فودیتو (از مدیران اسنپ‌فود)، تریپیتو (از مدیران اسنپ‌تریپ) با حضور حداقل یک فرد معلول در هر تیم به رقابت پرداختند و به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *